Blog

Pozvánkovo / Svadobná kytica  / Ohúrte jedinečnou svadobnou kyticou!

Ohúrte jedinečnou svadobnou kyticou!

Svadobná kytica je veľmi dôležitou súčasťou výnimočného dna každej nevesty. Mnohé nevesty majú už svoje svadobnú kyticu vysnívanú, no ak patríte medzi tie nerozhodné, môžete sa inšpirovať súčasnými trendmi. Prinášame Vám štyri aktuálne trendy v oblasti svadobných kytíc!

Naturálna

Najdôležitejším prvkom naturálnej kytice je prirodzenosť a čistota. Naturálne kytice obsahujú najmä veľa zelene množstvo lístia, trávy a konárikov, ktoré zľahka narúša eleganciu typickej svadobnej kytičky. Zeleň je doplnená jemnými, nevýraznými kvetmi napríklad pivonkami, hortenziami, konvalinkami, či ružami. Prevažujú farby ako zelená, biela a slaboružová.

 

Z lúčnych kvetov

Kvety našich starých mám sa stávajú stále väčším trendom. Lúčne, poľné kvety hmýria farbami, pôsobia veselo a hravo. Hodia sa predovšetkým na svadbu pod holým nebom a v prírode. Táto kytička sa hodí k bohémskej žene, ktorá miluje prírodu a nepotrpí si na pompéznosť.

Minimalistická

V jednoduchosti je krása! Aj preto sa čoraz väčšej obľuby dostávajú minimalistické a jednoduché svadobné kytičky, ktoré sú vytvorené z jemných kvetov rôznych odtieňov tej istej farby. Takéto kytičky spolu veľmi pekne ladia tón v tóne a vytvárajú harmonický celok.

Divoké kytice

Dokonalé gúľate, hranaté tvary už dávno nie sú in. Táto strapatá kytička Vás nadchne svojou prirodzenosťou, jedinečnosťou i hravosťou. Nebojte sa zmiešať viacero druhov zdanlivo neladiacich kvetov. Dĺžka aj tvar je na každej z nás. Tak hor sa do toho!

Zdroj: Pinterest.com